Shitet, Bar-Restorant-Piceri, Sarandë. 520,000 € ID: OPP+21635

 • 520.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje

Shitet, Bar-Restorant-Piceri, Sarandë. 520,000 € ID: OPP+21635

, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 520.000€

Details

 • Price: 520.000€
 • Size: 260 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet Bar-Restorant-Piceri në Sarandë, pranë rrugës kryesore, në zonë turistike, 50m nga vija bregdetare me pamje nga deti.
• Sipërfaqe totale 260m2.
• Kati 1.
• Orientim perëndim.
Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I investuar.
• Pajisje të përshtatshme cilësore për zhvillimin e biznesit.
• Kuzhinë të kompletuar.
• Hapësirë të bollshme.

• Me klientelë vendase dhe të huaj.
• I preferuar në cdo sezon.
• Menu e pasur dhe e larmishme.
• Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +