SHITET BAR-RESTORANT NË ALI DEM

 • 265.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET BAR-RESTORANT NË ALI DEM

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 265.000€

Details

 • Price: 265.000€
 • Size: 200 m²
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 60 91 356

Description

Shitet bar-restorant në zonën Ali Dem. Ambienti përbëhet nga sipërfaqje totale prej 200 m2 dhe ndahet në sipërfaqe të brendshme 90 m2 dhe të jashtme 110 m2. Përbëhet nga ambient bar i brendshëm, ambient restorant i brendshëm, kuzhinë, ambient i jashtëm dhe tualete. Aktualisht është i shfrytëzuar si lokal dhe ambient për restorant me gatime te ndryshme. Shitet me një çmim prej 265 000 Euro/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 91 356

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-bar-restorant-ne-ali-dem/

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate