SHITET BAR-LOUNGE, RR.ODHISE PASKALI, XHAMLLIK, TIRANË

  • 520.000€
,

Details

  • Price: 520.000€
  • Size: 185 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

Shitet ambient biznesi bar-lounge, rruga Odhise Paskali, sheshi i Xhamllikut, Tiranë.
Eshte dupleks me siperfaqe totale per 2 katet 185m2 ne perdorim, por me certifikate jane vetem 108m2.
Ka certifikate pronesie. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, në një vend me lokacion të shkelqyer, me pamje nga 2 rrugët kryesore. Lokali është rinovuar se fundmi duke e modernizuar dhe bere shume atraktiv. Eshte në gjëndje pune dhe me klientele të rregullt, me xhiro mesatare mbi 80 000 lekë të reja/dita. Shitet i mobiluar dhe në gjëndje pune për 520.000 €/total.
Id 4855
Na kontaktoni ☎️ 068 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate