SHITET BAR-KAFE TEK LAGJIA “PAVARSIA”, VLORË

 • 300.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET BAR-KAFE TEK LAGJIA “PAVARSIA”, VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 83 m²
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Shitet bar-kafe tek lagjia “Pavarësia”, Vlorë.

Bar-kafeja është 83.5 m², ndodhet në rrugën kryesore Vlorë skelë, në një zonë me aktivitet të lartë gjatë gjithë vitit.
Bar-kafeja është aktive dhe një mundësi shumë e mirë biznesi, me klientel të ngritur, ku 50% e ambjentit është e hapur dhe kjo mundëson që të lejohet duhanpirja në të gjithë bar – kafenë.
Çmimi për shitje është 300.000 Euro ( i negociueshëm), kjo pronë është një investim i sigurt!
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243

 

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-bar-kafe-ne-lagjjen-pavarsia-vlore/

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate