SHITET BAR KAFE PERBALLE DELIORGJIT 360.000 EURO

  • 360.000€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
  • 360.000€

Details

  • Price: 360.000€
  • Size: 70 m²
  • Type: Lokal bar-kafe
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET BAR KAFE
~70M2 +AMBIENT I JASHTEM
~MOBILIM DHE ARREDIM LUX
~ME HIPOTEKE LOKALI
~AKTUALISHT NE PUNE ME NJE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ VITESH
~CMIMI 360.000 EURO
~PERBALLE DELIORGJI,BULEVARDI BAJRAM CURRI
KONTAKTONI 0676722221
K200

  • Address Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
  • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE