SHITET BAR-CAFFE NE DURRES

  • 315.000€
, Spitallë, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2000, Albania
shitje
, Spitallë, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2000, Albania
  • 315.000€

Details

  • Price: 315.000€
  • Size: 230 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament, Lokal bar-kafe
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0695104556

Description

Ambienti eshte pjese e nje ndertese pese kateshe, qe ndodhet ne njesine administrative Spitalle, ne rrugen kryesore Vëllazërimi ( zona ish këneta).
Nga brenda eshte i mire investuar ku prej shume vitesh funksionon si bar dhe ka nje klientele te ngritur.
Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone e frekuentuar dhe me levizshmeri te larte njerezish.
Eshte i pajisur me te gjitha paisjet dhe aksesoret e nevojshem per ushtrimin e ketij aktiviteti.
Ambienti ofrohet i mobiluar , gjithashtu eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, mund te na kontaktoni!

  • Address Spitallë, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2000, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare