SHITET APARTATMENT 3+1 NË LAGJJIEN “KASTRIOT”, FIER

 • 90.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET APARTATMENT 3+1 NË LAGJJIEN “KASTRIOT”, FIER

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355697880123

Description

Shitet apartament në lagjien “Kastriot”.

Apartamenti ndodhet në katin e 7- të, të një pallati të ri në një lagje të qetë dhe komode për banim, ndodhet shum pranë shkollave dhe qendrave tregtare.

Apartamenti është i organizuar në këtë mënyrë: Përmban 3 dhoma gjumi, njëra prej tyre dhomë gjumi + tualet, tualet të përgjithshëm, guzhinë, sallon + pamje të qytetit mga një ballkon plot hapsirë.

Ampartamenti zotëron hapsirë të madhe, mundëson një jetesë komode dhe të rehatshme, është plotësisht i mobiluar. Apartamenti siguron panele diellore, sistem filtrimi për ujin, kondicioner + kaldaja në cdo dhomë.

Për një informacion më të detajuar ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697880123

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate