SHITET APARTAMENTI TEK KOPSHTI BOTANIK

 • 80.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik
shitje

SHITET APARTAMENTI TEK KOPSHTI BOTANIK

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692089998

Description

Shitet apartamenti 1+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 & ndodhet ne katin e dyte te nje pallati.

Hyrja organizohet nga nje sallon ndenjie, kuzhine, dhome gjumi tualet & ballkonin e bollshem me pamje relaksuese .

Karakteristike ndertimin cilesorplanimetrine perfekte te te gjitha hyrjeve, izolimin nga jashte, shkallet e gjera & te bollshme si dhe ashensorin.

Vlen te permendet fakti se ne kete hyrje te gjitha instalimet si elektrike por edhe ato hidrosanitare jane kryer nga me te mirat.

Dritaret me dopio xham  & Dyert me drru masiv.

Apartamenti disponon dokumentacion  e plote hipotekor!!!

Mos e humb rastin, per nje vizite ne prone kontakto 0692089998!!!

 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate