SHITET APARTAMENTI TEK BULEVARDI ZHAN D’ARK

 • 144.000€
, Bulevardi Zhan D'Ark
shitje

SHITET APARTAMENTI TEK BULEVARDI ZHAN D’ARK

, Bulevardi Zhan D'Ark
 • 144.000€

Details

 • Price: 144.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692089998

Description

Shitet apartament 1+1  te Bulevardi ZHAN D’ARK.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor te sapo perfunduar.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe organizohet ne  1 dhome gjumi,  1 dhome ndenje me kuzhine, 1 tualet.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje . Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe te  ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Apartamenti ka super pamje qetesuese dhe relaksueseKontakto tani ne numrin 0692089998 per te realizuar nje vizite ne kete prone.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate