SHITET APARTAMENTI SUPER LUKS 2+1+2 NE FRESK

 • 85.000€
, Fresku
shitje

SHITET APARTAMENTI SUPER LUKS 2+1+2 NE FRESK

, Fresku
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super apartamenti luks ne Fresk 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashnesor dhe ka siperfaqe totale 102m2 dhe verande 14m2. Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi ku 1 dhome eshte me tualet, 1 tualet i pergjithshem dhe veranda.
Apartamenti ka kubature te rregullt, eshte i mire organizuar dhe ka nje mobilim bashkekohor. Shitet ne gjendjen qe eshte.
Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Zona ku ndodhet te ofron qetesi dhe te gjitha facilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-212-ne-fresk/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate