SHITET APARTAMENTI LUKSOZ TEK SHALLVARET

 • 193.000€
, Shallvaret
shitje

SHITET APARTAMENTI LUKSOZ TEK SHALLVARET

, Shallvaret
 • 193.000€

Details

 • Price: 193.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1+2 tek Shallvaret. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh me ashensor modern, shkalle te bollshme. Apartamenti eshte i mobiluar me arredimin me bashkekohor, ku vlen ketu te permendim parketin me cilesor i cili mundeson nje ambient sa me te ngrohte te kombinuar ketu me kondicionera ne te gjithe ambientet e apartamentit. Vete planimetria e hyrjes mundeson qe te treja ambientet te kene dalje ne ballkon.  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 104m2 dhe orientim Jug-Lindje  cka i mundeson nje ndricim sa me natyralDritaret jane jane dopio xham cka mundeson eleminimin maksimal te zhurmave nga jashte, kurse dyert perbehen nga drru masiv. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, siguron facilitet e nevojshme si: Supermarket, Poliklinike dhe Kafeterite me te mira te zones. Persa i perket sigurise se zones vlen te permendim ketu qe ne cdo kat te pallatit ndodhen kamera 360 grade dhe funksionojne 24 ore.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500. 

 • Address Shallvaret
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate