SHITET APARTAMENTI 3+1+2+VERANDE TEK ISH-EKSPOZITA

 • 230.000€
7 Ekspozita / Gjykata, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri,
shitje

SHITET APARTAMENTI 3+1+2+VERANDE TEK ISH-EKSPOZITA

7 Ekspozita / Gjykata, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri,
 • 230.000€

Details

 • Price: 230.000€
 • Size: 154 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 3+1+2+verande tek ish-ekspozita.

Apartamenti ka siperfaqe totale 154m2+92m² verande dhe ndodhet në katin e dyte te nje pallati të ri me ashensor.

Apartamenti është organizuar me sallonin e ndëjtjes i veçuar nga kuzhina e gatimit dhe ambjenti i ngrënies,

3 dhoma gjumi, koridori, 2 tualete dhe një verandë

92 m² e ndarë në dy pjesë njëra e lidhur me ambjentet e ditës(ajo jugore) dhe tjetra e lidhur me ambjente të fjetjes(ajo lindore).

Për ngrohje dhe ftohje per gjithe apartamentin jane instaluar sisteme moderne qendrore.

Për ekonomi përdorimi në mënyrë të pavarur janë instaluar dhe 3 kondicionere.

Ne verande jane instaluar dy panele ngrohes uji diellor me kapacitet 200 litra qe japin mundesine e perdorimit te ujit te ngrohte dimer-vere pa perdorur bolieret elektrike.

E gjithë dyshemeja është veshur me pllaka të ngrohta qeramike.

Dritaret janë dopio xham, ndërsa dyert janë të kombinuara dru masiv e xham.

Funksionon administratori,2 ashensore dhe kamera 24-orëshe në hyrje.

Në parkingun nëntokësor të godinës egziston mundësia e 1 ose 2 posteve të parkimit.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri,
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate