SHITET APARTAMENTI 3+1+2 108m2📍Uji ftohte vlore te shkolla tregetare me certifikate pronesie pamje panoramike nga deti dhe nga mali mundesi e mire investimi Cmimi €1200m2 ☎️ +355695731693

 • 129.600€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 129.600€

Details

 • Price: 129.600€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355695731693

Description

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 108m2📍Uji ftohte vlore te shkolla tregetare me certifikate pronesie pamje panoramike nga deti dhe nga mali mundesi e mire investimi Cmimi €1200m2 ☎️ +355695731693

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
LuNaRealEstate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
LuNaRealEstate
 • LuNaRealEstate