SHITET APARTAMENTI 3+1 TEK TREGU ELEKTRIK

 • 73.500€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Tregu Elektrik
shitje

SHITET APARTAMENTI 3+1 TEK TREGU ELEKTRIK

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Tregu Elektrik
 • 73.500€

Details

 • Price: 73.500€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 3+1 te Tregu Elektrik.
Apartamenti ka nje siperfaqe 105m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Apartamenti eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte jug dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…regu-elektrik/

 • Address Tregu Elektrik
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate