SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK UNAZA E RE

 • 70.000€
, Unaza e Re
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK UNAZA E RE

, Unaza e Re
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Shitet Apartament 2+1+2 tek Unaza e Re. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8-te katesh te ri me ashensor.
Organizohet ne 1 sallon te madh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
Shitet i pamobiluar. Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Eshte me orientim lindje. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
Kontakto tani ne numrin 0692033500, per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…ek-unaza-e-re/

 • Address Unaza e Re
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate