SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK RRUGA E BARRIKADAVE.

 • 100.000€
, Rruga e Barrikadave
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK RRUGA E BARRIKADAVE.

, Rruga e Barrikadave
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1+2 tek rr. e Barikadave. Apartamenti eshte 91m2 dhe ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon te shfrytezueshem dhome shtese.
Apartamenti ka punime cilesore, shitet i pamobiluar dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Orientimi i apartamentit eshte lindje. Disponon dokumentacion te plot hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-apartamenti-212-tek-shkolla-sami-frasheri/

 • Address Rruga e Barrikadave
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate