SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK PAZARI I RI

 • 140.000€
, Pazari i Ri
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK PAZARI I RI

, Pazari i Ri
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartamenti 2+1+2 tek Pazari i Ri.
Apartamenti ka siperfaqe totale 110m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar me nje sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti eshte i ri totalisht i rikonstruktuar dhe i pabanuar. Ka orientim jug-lindje.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…k-pazari-i-ri/

 • Address Pazari i Ri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate