SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT

 • 128.000€
, Komuna e Parisit, prane kompleksit Cristal
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT

, Komuna e Parisit, prane kompleksit Cristal
 • 128.000€

Details

 • Price: 128.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 118m2 tek Komuna e Parisit prane kompleksit Cristal.
Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe eshte i organizuar me dhome ndenjie, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar me parket dhe i pabanuar me pare.
Orientimi i apartamentit eshte jug. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…una-e-parisit/

 • Address Komuna e Parisit, prane kompleksit Cristal
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate