SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK DIPLOMAT 1

 • 80.000€
, Rruga Sulejman Delvina, Prane Diplomat 1
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK DIPLOMAT 1

, Rruga Sulejman Delvina, Prane Diplomat 1
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1+2 prane hotel “Diplomat”, Rruga Sulejman Delvina.
Ndodhet ne nje ndertim te vitit 1997. Organizohet ne 1 sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ,si dhe nje ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim, orientim i favorshem me drite dhe diell pjesen me te madhe te dites.
Zona ku ndodhet eshte e qete dhe ka akses te lehte me zonat kyce te Tiranes. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…partament-212/

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Prane Diplomat 1
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate