SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE ASTIR

 • 97.000€
, Astir
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE ASTIR

, Astir
 • 97.000€

Details

 • Price: 97.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1+2 ne Astir. Apartamenti ka siperfaqe totale 122m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare dhe me punime shume cilesore.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate