SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE ASTIR

 • 110.000€
, Astir
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE ASTIR

, Astir
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1+2 ne Astir. Apartamenti ka siperfaqe totale 130m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe verande.

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me parket, i pabanuar me pare dhe shitet bosh.

Orientimi i apartamentit eshte lindje. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per te jetuar pasi te ofron facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate