SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK ZOGU I ZI

 • 137.000€
Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK ZOGU I ZI

Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 137.000€

Details

 • Property ID: 13846
 • Price: 137.000€
 • Property Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartamenti 2+1 tek Zogu i Zi.
Apartamenti eshte 100m2 dhe ndodhet ne kati e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Eshte totalisht i mobiluar dhe ka orientim jug-lindje.
Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-apartamenti-21-tek-zogu-i-zi/

 • Address Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate