SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK Rr.”ELBASANIT”

 • 130.000€
,
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK Rr.”ELBASANIT”

,
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1 tek Rr.”Elbasanit”. Apartamenti eshte 87m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte perendim.
Disponon dokumentacion te plot hipotekor. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-rr-elbasanit/

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate