SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK MATERNITETI I RI

 • 85.000€
Te Materniteti i Ri
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK MATERNITETI I RI

Te Materniteti i Ri
 • 85.000€

Details

 • Property ID: 12491
 • Price: 85.000€
 • Property Size: 89 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1 tek Materniteti i Ri.
Apartamenti eshte 89m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte i sapondertuar, bosh dhe i pabanuar me pare.
Orientimi i apartamentit eshte lindje dhe zona ku ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…teniteti-i-ri/

 • Address Te Materniteti i Ri
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate