SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT

 • 87.000€
, Komuna e Parisit
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT

, Komuna e Parisit
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692072227

Description

Shitet apartamenti 2+1 tek Komuna e Parisit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka siperfaqe totale 110m2.

Organizohet me nje sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare dhe shitet ne gjendjen qe eshte, bosh.

Ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara per te banuar pasi te mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692072227.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate