SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK CONDORI

 • 80.000€
, Te Condor Center
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK CONDORI

, Te Condor Center
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1 tek Kondori. Apartamenti eshte 100m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 depo e vogel dhe balkon.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me sistem chiller te montuar. Disponon dokumentacion te plot hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Te Condor Center
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate