SHITET APARTAMENTI 2+1 NE LAPRAKE

 • 85.000€
, Laprake
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE LAPRAKE

, Laprake
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1 ne Laprak perballe Gjimnazit ”Aleks Buda”.
Apartamenti ka siperfaqe totale 86.5m2 dhe ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne 1 sallon te madh   ndenjie, 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet.
Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me panell diellor, instalime dhe mobilime te reja.
Shitet totalisht i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Laprake
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate