SHITET APARTAMENTI 2+1 NË KORÇË. 4,300,000 LEK / Total

 • 34.632€
, korce
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1 NË KORÇË. 4,300,000 LEK / Total

, korce
 • 34.632€

Details

 • Price: 34.632€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 204 8884

Description

Shitet apartament 2+1 në Korçë. Apartamenti ndodhet në katin e parë me sipërfaqe prej 81 m². Ka akses në të gjitha zonat përreth dhe shitet i pa mobiluar. Çmimi i shitjes së një apartamenti është 4 300 000 lekë / total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 8884

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartamenti-21-ne-korce/

 • Address korce
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate