SHITET APARTAMENTI 2+1 NE FRESK

 • 59.000€
, Fresku
shitje

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE FRESK

, Fresku
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te dhe eshte i pa banuar me pare. Organizohet ne 1 sallon me hapesire te bollshme, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete me dritare.

Apartamenti ka cilesi te mira punimesh dhe shitet bosh.Ky apartament ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me ajrin me te paster ne qytetit e Tiranes .

Pallati eshte ndertim i 10-te vjecarit te fundit me cilesi te mire ndertimore.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0692033500!

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate