SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK XHAMLLIKU

 • 53.000€
, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK XHAMLLIKU

, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 tek Xhamlliku, kryqezimi i Profarmes.
Apartamenti eshte 53m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistus.
Apartamenti eshte i organizuar me sallon ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar.
Ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…tek-xhamlliku/

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate