SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK PALLATET CABEJ

 • 50.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Pallatet Cabej
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK PALLATET CABEJ

6 Yzberisht / Misto Mame, Pallatet Cabej
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 tek Pallatet Cabej.

Apartamenti ka siperfaqe totale 77m2 dhe ndodhet ne kati e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe shitet ne gjenden qe eshte.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Pallatet Cabej
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate