SHITET APARTAMENTI 1+1 NE ZONEN E ISH-PARKUT

 • 76.000€
, ISH-PARKU
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE ZONEN E ISH-PARKUT

, ISH-PARKU
 • 76.000€

Details

 • Price: 76.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692089998

Description

Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e ish-parkut. Apartamenti ka siperfaqe totale 87m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8-katesh me ashensor.

Organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon panoramik. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim.

Apartamenti ka mobilim bashkekohor dhe punime cilesore. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692089998.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate