SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE

 • 57.000€
Vlore

Details

 • Property ID: 14061
 • Price: 57.000€
 • Property Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 ne Vlore shume prane detit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76.7m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.
Eshte i organizuar me 1 dhome ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ti11-ne-vlore/

 • Address Vlore
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate