SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE

 • 64.400€
, Uji i Ftohtë (Vlorë)
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE

, Uji i Ftohtë (Vlorë)
 • 64.400€

Details

 • Price: 64.400€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 ne Vlore te ”Uji i Ftohte”.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje kompleksi rezidencial i cili ofron ambiente argetimi si pishine, bar-restorant, ambient te gjelberuar dhe me ajer te paster.

Apartamenti eshte 64.4m2 dhe eshte i organizuar me 1 dhome ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…i-11-ne-vlore/

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë)
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate