SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE

 • 62.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë)
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE

, Uji i Ftohtë (Vlorë)
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 me pamje nga deti ne ”Uje te Ftohte” Vlore.
Apartamenti eshte 65.2m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi rezidencial.
Eshte i organizuar me 1 dhome ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon me pamje nga deti.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…11-ne-vlore-2/

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë)
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate