SHITET APARTAMENTI 1+1 NE LUNGOMARE, VLORE

 • 60.000€
, Lungomare, Vlore
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE LUNGOMARE, VLORE

, Lungomare, Vlore
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 ne Lungomare, Vlore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 69m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati.
Eshte i organizuar me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie + kuzhine, tualet dhe 2 ballkone me pamje nga deti.
Apartamenti eshte i rimodeluar dhe zona ku ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ngomare-vlore/

 • Address Lungomare, Vlore
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate