SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK

 • 40.000€
, Ne Fresk
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK

, Ne Fresk
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe totale 62m2.
Organizohet me sallon ndenji+kuzhine, dhome gjumi,tualet dhe ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar per banim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Ne Fresk
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate