SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK

 • 43.000€
, Fresku
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK

, Fresku
 • 43.000€

Details

 • Price: 43.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet me nje sallon ndenjie+kuzhine, dhome gjumi, tualet me dritare, dhe nje ballkon te madh. Orientimi i apartamentit eshte lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ku ndodhet te ofron qetesi, ajer te paster dhe te gjitha facilitetet e nevojshme.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe shitet ne gjendjen qe eshte. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…11-ne-fresk-3/

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate