SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK

 • 45.000€
, Ne Fresk
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK

, Ne Fresk
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1, 100 metra larg restorant Freskut. Apartamenti ka siperfaqe totale 66m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te qeta ne Fresk. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Ne Fresk
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate