SHITET APARTAMENTI 1+1 + 48m2 VERANDE NE PORCELAN !

 • 81.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENTI 1+1 + 48m2 VERANDE NE PORCELAN !

4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 81.000€

Details

 • Price: 81.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti i tipologjise 1+1 ne zonen e Porcelanit.. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 74 m2 dhe 48m2 verande.Organizohet ne nje sallon te madhse bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar te pajisur me ashensor me punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Ndodhet ne nje zone qe te ofron qetesi dhe te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate