SHITET APARTAMENT2+1 NE FILLIM TE DON BOSKOS 85 M2.

 • 100.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet Apartament 2+1+1ne fillim te Don Boskos. Apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2, i perbere nga 2 dhoma gjumi, nje soxhorno, nje tualet me dritare dhe ballkon. Pallati eshte i vitit 2005 dhe apartamenti ndodhet ne katin e pare, i mobiluar.
SHITET VETEM PER 100.000 EURO.

 • Address Don Bosko
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare