Shitet apartament 2+1+Garderobe Rruga Muhamet Deliu ne Fresk

 • 98.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, rruga muhamet deliu
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, rruga muhamet deliu
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fresk, Rruga Muhamet Deliu, shitet Apartament 2+1+ garderobe me siperfaqe 180 m2 nga te cilat 55 m2 eshte veranda, kati 1 banim, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete, 2 korridore dhe verande. Apartmenteti eshte restauruar totalisht me punime shum cilesore te cilat muret e jashtem jane veshur me dopjo gips diamant dhe me lesh guri kundra temperatures dhe akustikes, me dyer – dritare termike plastike te markes GEALAN Gjermane.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shite 98 000 Euro

 • Address rruga muhamet deliu
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME