Shitet apartament, Tirane

 • 136.000€
, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 136.000€

Details

 • Price: 136.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355697008830

Description

Shitet apartament në Tiranë, pranë Prokurorisë. Pozicionohet në një zonë të kërkuar për banim, afër disa institucioneve të rëndësishme arsimore, shoqërore dhe tregtare. Ndodhet pranë me qendrën e qytetit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97,3 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e dytë banim, pallat me ashensor. Godina është në përfundim të punimeve, përfundon për disa muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting