Shitet apartament, Tirane

 • 1€
, Rruga Anastas Kullurioti, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Rruga Anastas Kullurioti, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355697008830

Description

Shitet apartament ne rrugen “Anastas Kullurioti”, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pozicion shume te mire, 10 minuta larg qendres se Tiranes dhe prane institucioneve arsimore, sociale dhe tregtare. Zona ofron supermarkete, bare/kafe, restorante, shkolla, kopshte, klinika mjekësore etj.

Apartamenti ne shitje ka nje siperfaqe totale prej 121,5 m2. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 105.6 m2 dhe siperfaqja e perbashket 15.9 m2. Apartamenti ka tipologji 2+1. Ndodhet ne katin e dyte te banimit, pallat me ashensor. Objekti është në fazën grope.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Anastas Kullurioti, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting