Shitet apartament, Tirane

 • 1€
, Rruga Hamdi Sulçebe, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
, Rruga Hamdi Sulçebe, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355697008830

Description

Shitet apartament ne nje kompleks rezidencial shume cilesor, i pozicionuar ne nje zone shume te zhvilluar kohet e fundit dhe me kerkesa te larta banimi. Ndodhet ne rrugen ”Hamdi Sulcebe”, Tirane, nje zone qe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit.
Zona ofron sherbime te ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, restorante etj.
Apartamenti ne shitje ka tipologji 2+1 dhe siperfaqe totale 109.4 m2. Ndodhet ne katin e shtate te banimit, pallat me ashensor. Apartamenti eshte ne faze grope.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Hamdi Sulçebe, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting