Shitet apartament, Tirane

 • 86.000€
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355682055050

Description

Shitet apartament në Rrugën Siri Kodra, pranë Bulevardit të Ri. I pozicionuar në një zonë shumë të kërkuar për banim, pranë shumë institucioneve të rëndësishme dhe lehtësisht e aksesueshme me rrugët kryesore të qytetit.

Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 86m2 dhe tipologji 1+1. Organizohet në një ambjent ndenje + kuzhinë, një dhome gjumi, një tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e dytë banim në një godinë të re. Apartamenti është totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting