Shitet apartament, Tirane

 • 106.000€
, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 106.000€

Details

 • Price: 106.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355697008830

Description

Shitet apartament tek Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë. I pozicionuar në një zonë shumë të preferuar dhe të kërkuar për banim. Pranë shumë institucioneve të rëndësishme shoqërore dhe shtetërore.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe prej 66 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e katërt banim, në një pallat ekzistues. Apartamenti ka nevojë për rikonstruksion.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting