Shitet apartament, Terminali Korce

 • 80.000€
, Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355697020272

Description

Shitet apartament tek zona e Terminalit, Korcë. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar te qytetit te Korces, zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Zone me supermarkete, farmaci, bar kafe, park dhe vetem 5 minuta nga qendra. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me punime shume cilesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 123,6 m2 dhe tipologji 2+1+2 tualete. Organizimi i brendshem i apartamentit: sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Ndodhet ne katin e dyte banim, pallat i pajisur me ashensor. Është i orientuar në Lindje dhe Perëndim. Ndërtesa është drejt përfundimit të punimeve. Cmimi 650 euro/m2, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce