SHITET APARTAMENT TEK VASIL SHANTO 1+1, 66,5 M2.

 • 86.000€
, Sukth, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
shitje
, Sukth, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Apartament tek Vasil Shanto 1+1 me nje siperfaqe 66,5 m2. Apartamenti eshte i perbere nga nje soxhorno bashk me guzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.
Shitet me 1.300 Euro/m2.
ÇMIMI I SHITJES 86.000 EURO

 • Address Sukth, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare