SHITET APARTAMENT TEK VARRI I BAMMIT NE RRUGE KRYESORE 2+1+GARAZH.

 • 125.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

SHITET Tek Vorri i Bamit,në rrugë kryesore Ap.2+1 94 m2 Neto (106 bruto )dy dhoma gjumi të mëdha plus Sallë, Guzhina veças plus Ballkon,Lavanderi-parabanjo-Tualet. Orjentimi jug-lindje…Kati i 6 -i fundit- me Ashensor me taracen e bërë vetë nga pronari me termo-hidroizolim përfekt. Gjithashtu dhe kapot nga brenda mureve. Apartane është i mobiluar me të gjitha orendit e nevojshme siç e shikoni në foto.
Nërtim i vitit 2007 APARTAMENTI KA DHE GARAZHD 20 M2.
SHITET 125 000 €

 • Address Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare